Ile kalorii mają chipsy? Tabela kalorii popularnych chipsów w Polsce
Chipsy
Nazwa chipsówKalorie na 100 g (kcal)Białko (g)Tłuszcz (g)Węglowodany (g)
Lay`s Solone5365,93352
Lay`s Paprykowe5256,23152
Lay`s Fromage5296,23252
Lay`s Pikantna Papryka5266,23153
Lay`s Strong Ostre chili z limonką5246,43251
Lay`s Strong Serowe z ostrą papryką5236,23152
Lay`s Strong Pikantne pepperonii5256,43152
Lay`s Maxx Paprykowe5266,23153
Lay`s Maxx Serowe z cebulką5266,13153
Lay`s Maxx Salsa5236,23152
Lay`s Prosto z pieca Grillowane warzywa4435,31471
Lay`s Prosto z pieca Jogurtowe z ziołami ogrodowymi4405,31470
Lay`s Prosto z pieca Paprykowe4415,11471
Lay`s Prosto z pieca Solone44351471
Lay`s Prosto z pieca Suszone pomidory4405,31470
Lay`s Karbowane Paprykowe5256,23152
Lay`s Karbowane Zielona cebulka5266,13153
Lay`s Karbowane Solone5365,93352
Lay`s Stix52463153
Crunchips Papryka5285,43448
Crunchips Zielona cebulka5285,53448
Crunchips Fromage5275,23448
Crunchips Pieczone Żeberka5325,43449
Crunchips Pikantna papryka i ser5335,63547
Crunchips Sticks Ketchup5045,62953
Crunchips Sticks Papryka5015,92952
Crunchips X-Cut Ser-cebula5195,73250
Crunchips X-Cut chakalaka5145,53151
Crunchips X-Cut Kebab z cebulką5225,53251
Crunchips X-Cut papryka5115,73150
Crunchips X-Cut Solone5185,43250
Crunchips WOW Pikantno-śmietankowe5335,43352
Crunchips WOW Kremowa papryka5345,43352
Crunchips WOW Kremowe wasabi5335,43352
Przysnacki Cebulka dymka5366,23547
Przysnacki Łagodna papryka5395,83548
Przysnacki Wiejskie masło z solą5425,53549
Przysnacki Szynka wiejska5395,73548
Przysnacki Wędzony boczek5235,83251
Przysnacki Ser z cebulką5256,13250
Przysnacki Cebulka w śmietanie5375,93548
Przysnacki Koperek5405,93340
Podobne porady